Content creatorka Kristína se do paměti diváků zapsala díky své účasti ve třetí sérii slovenské oblíbené show. Tehdy bojovala o náklonnost Rastislava Zvary (34). I když dlouho platila za favoritku, nakonec přenechala »ženicha« jiné z účastnic, se kterou si podle ní více rozuměl, a soutěž dobrovolně opustila.

„Do Love Islandu jdu hledat lásku, protože se mi to v předchozí reality show nepodařilo,“ prohlásila Kristína v medailonku pro televizi Nova.

Video
Video se připravuje ...

Love Island 2025: Nečekaný konec! TV Nova

Krásce, která měla v životě zatím dva vážné vztahy, padl na vile do oka fešný blonďák Daniel Zedníček, známý jako Dany (31). „Vybrala jsem si konkrétně Danyho, protože mi sedl charakterem a myslím si, že je jeden z mála, který je opravdu výjimečný,“ svěřila se Kristína, která měla jako dosavadní divačka možnost si nejen jeho, ale i ostatní soutěžící dopředu trochu nastudovat.

Dany původně tvořil pár s Majdou (28). Po návratu z Casa Amor se ale rozhodl pro Leu Součkovou (24), s níž mu to nakonec také nevyšlo. Nyní je však v páru s Kristýnou a teprve se ukáže, jestli mezi nimi přeskočí jiskra.

Fotogalerie
73 fotografií