Talmanová žádá omluvu za nahého Topolánka
Přítelkyně bývalého premiéra Mirka Topolánka a matka jeho nemanželského syna Nicolase Lucie Talmanová požaduje od italských médií omluvu za snímky, které byly loni pořízeny během jejich dovolené v hříšném sídle italského premiéra Berlusconiho na Sardinii.
"Očekávám, že se mně, mé rodině a mému synovi italská média omluví,“ řekla Talmanová agentuře, z níž citovala rakouská agentura APA, informuje o tom server Novinky.cz. Talmanová tím reaguje na zprávy médií, že na fotkách byl Mirek Topolánek vyfocen nahý v Berlusconiho vile v Porto Rondo.
Fotka nahého Topolánka je údajně mezi 700 snímky, které pořídil italský paparazzi Antonello Zappada a které nechal Silvio Berlusconi zabavit v obavách možného skandálu. Kolují totiž zvěsti, že známý milovník mladých žen Berlusconi pořádal ve své rezidenci orgie s nezletilými slečnami. Už tak mu stačí, že má na krku rozvodové řízení, o něž žádá jeho manželka Veronika Lariová. Té došla trpělivost poté, co proutník Silvio odjel do Neapole osobně popřát k osmnáctinám modelce Noemi Letiziové. Jako dárek jí dal zlatý šperk.
Témata: